OBJEV V SOBĚ RADOST Z RYTMU, HUDBY A POHYBU

KURZY A WORKSHOPY

• Bubnování • Bubnování do školek
• Body percussion • Africký tanec

PŘEHLED KURZŮ A WORKSHOPŮ

FIREMNÍ TEAMBUILDING

• Firemní bubnování
• Body percussion

FIREMNÍ TEAMBUILDING

VYSTOUPENÍ

• Bubenická show • Body percussion
• Africká harfa

NABÍDKA VYSTOUPENÍ

KALENDÁŘ AKCÍ

Africké léto pro rodiny s dětmi

29.6. - 1.7.Vysočina
1. ročník pro rozrůstající se baby afro komunitu v krásné krajině Vysočiny. Africký tanec a bubnování pro rodiče, doprovodný afro program pro děti i celou rodinu. Cena: 2 800 Kč/dospělý, 1 200 Kč/dítě (děti do 2 let zdarma) Cena zahrnuje lektorné, 2 noci v soukromém pokoji s koupelnou, plnou vege penzi Přihlášky: info@denbaya.cz

Afro léto VIII

2.7. - 6.7.Vysočina
Ano, je to tak - už po osmé vás zveme ke společně strávené afro dovolené v krásné přírodě Vysočiny, kde se v objetí lesů, s energií slunce, ladností vody a temperamentem ohně budeme věnovat tanci, pohybu, zpívání, bubnování....a taky koupání, procházkám a filozofickým debatám v mezičase. Letos měníme místo konání - posuneme se jen o pár kilometrů vedle do Kuřimské nové vsi na penzion Slunečnice: www.penzion-slunecnice.cz. Penzion má vlastní vegetariánskou kuchyni, která zasytí a prospěje všem bez rozdílu. Tanečnice a tanečníky čeká celkem 12 hodin tance a 2 hodiny bubnování. Bubeníky a bubenice 12 hodin bubnování a 2 hodiny tance. ZAČÁTEK workshopu je v pondělí 2.7. v 16 hod, KONČÍME v pátek 6.7. snídaní

Kurz bubnování

4.9.Brno - park Lužánky
Open air class / bubenická setkání 4.,11.,18. a 25. září 2018 / úterý 18-19:30 / hra na djembe a další perkuse, boom whackers, body percussion... lektor: Jiří Bouda / info@denbaya.cz

Africká harfa kora - koncert

19.3.Valašské Meziříčí
Sólový koncert na africkou harfu koru
kurz bubnování
S pomocí afrických bubnů djembe proklouzneme do tajů tradičních rytmů Západní Afriky, naučíme se vnímat rytmus celým tělem a rozvineme základní improvizační techniky. Budeme se učit hrát především na africké bubny djembe, ale v rámci kurzu si také vyzkoušíme hru na basové bubny zvané kenkeni, sangban a dundun. Kurz je určen pro všechny v každém věku.
afro-wellness

Afro wellness

29.3. - 31.3.Olomoučany
Pojeďte se osvěžit po zimě, vysaunovat chlad z těla, zrelaxovat se v masáži a rozhýbat se africkým tancem. V krajině Moravského Krasu si budeme lebedit na malém hotýlku Olberg v Olomučanech, který je celý rezervovaný jen pro naši skupinu.
fotka
Workshop of african drums in festival Encounter lanfuage: English

Africké jaro - intenzivní rytmo víkend

5.4. - 7.4.Švýcárna v Moravském krasu
V průběhu víkendu se naučíme řadu rytmů a polyritmií. Vytvoříme kapelu a naučíme se hrát rytmy na djembe s využitím basových bubnů a dalších perkusních a melodických nástrojů včetně balafonu. Objevíme kouzlo afrických polyfonií pomocí zpěvu a prvků body music, hry na tělo. Celá akce se bude odehrávat v krásném prostředí Moravského krasu na Švýcárně. K dispozici budeme mít sál v seníku na hraní, kuchyňku a pokoje na spaní. Lekce budou probíhat také venku. Vařit si budeme sami komunitním způsobem. Začínáme v pátek 5.4 v 17hod
Koncert dua Korajunglejazz v rámci Noci kostelů v Brně. Betlémský kostel, Pellicova, 19:30-20:15
fotka
Koncert na africkou harfu koru v rámci festivalu Dny čaje a keramiky v Lužánkách 15h

Africká harfa - koncert

19.6.Frýdlant nad Ostravicí
Koncert na africkou harfu koru
fotka

Africké léto pro rodiny s dětmi

28.6. - 30.6.Kuřimská Nová Ves
2.ročník setkání rodin a dětí plný africké hudby, tance a pohybu.
plakat

Africké léto IX

3.7. - 7.7.Kuřimská Nová Ves
9.ročník workshopu nabitého africkým tancem a bubnováním

Djembe marathon

2.8. - 4.8.Moravský Krumlov
V rámci víkendového etno festivalu zaměřeného na africkou hudbu vystoupíme s Bd beat a africkou harfou...
koncert na africkou harfu
Přijďte se zaposlouchat a vyrelaxovat za zvuku 22strunné harfy, která je královnou mezi africkými melodickými nástroji. V průběhu sólového koncertu se můžete těšit na tradiční skladby stejně jako na nové kompozice.

Kora víkend

6.9. - 8.9.Olšany u Vyškova
Intenzivní workshop hry na africkou harfu koru pro úplné začátečníky i pokročilejší hráče.
Zažijte nejakčnější dovču, jakou si dovedete představit! Na workshopu v Portugalsku se neupíchneme v žádném stabilním ubytování, ale součástí našeho pohybového plynutí bude i plynutí formou road tripu v portugalském Algarave. Čeká vás 9 dní putování po trase mezi Farem a Sagresem. Každá pláž bude naše pláž a každý les bude náš les. S respektem ke krásné okolní krajině využijeme pláž jako taneční sál, zacvičíme si s větrem oceánu ve vlasech, zatančíme si mezi stromy portugalského národního parku.

Body percussion workshop

1.11.Portugalsko
time: 17-19h where: Barao de Sao Joao - Kultivarte price:10e

Dundun dance workshop

3.11.Portugalsko
african-harp
Sólový koncert na africkou harfu - Jiří Bouda Balafony - Jiří Bouda a Jiří Volf Simba Hula Watu - afro band z Frýdku Místku

Africká zima

10.1. - 12.1.Švýcárna v Moravském Krasu
Intenzivní víkend naplněný rytmem a melodiemi. Kurz je určen pro všechny nadšence nejen africké hudby. Budeme rozvíjet rytmické dovednosti na djembe, dunduny a objasníme si základy afrických melodií na balafony a kory. Nudit se nebudou ani pokročilejší hráči.

Afro wellness

24.1. - 26.1.Olomoučany
Pojeďte se vprostřed zimy osvěžit, vysaunovat chlad z těla, zrelaxovat se v masáži a rozhýbat se africkým tancem. V krajině Moravského Krasu si budeme lebedit na malém hotýlku Olberg v Olomučanech, který je celý rezervovaný jen pro naši skupinu.

Rytmika a bubnování pro všechny

11.2.Velehrad
Přijďte si vyzkoušet hru na africké djembe, basové bubny, body percussion, boom whackers a další perkusní nástroje. Info: veronicin.mail@post.cz

Pravidelné lekce rytmiky a bubnování

14.4. - 16.6.Brno, SVČ Lužánky
každé úterý 19:45-21:15

Pravidelné lekce bubnování

26.5.Brno - Lužánky
denbaya

Africké léto X

1.7. - 5.7.Kuřimská Nová Ves
Workshop nabitý africkým tancem a bubnováním
plakát

Víkend s africkou harfou

17.7. - 19.7.Olšany u Vyškova
Přijeďte se ponořit do melodií kouzelného afrického nástroje. Víkend je určen pro úplné začátečníky i pro pokročilejší hráče. Workshop bude probíhat v krásné chatičce obklopené přírodou 30km od Brna.

Workshop bubnování pro začátečníky

23.7.Olšany u Vyškova
Djembe, body percussion, boom whackers a další perkusní nástroje. přihlášky: natalie@presova.com
workshop drum point
Workshop Body percussion na festivalu Drum Point 2020 v Nitře (SK) 15-18h, in English info@drumpoint.sk
Přijďte si zatrsat a zároveň doneste už nenošené (ale stále šik) kousky z vašeho šatníku. V 18 hod to zahájíme hromadným hrabáním ve stylu co kdo urve, to má a jakmile si to nacpete do batůžků, jdem na věc. Dva bubeníci, jedna choroška a všechny naše individuality. Cena 400 Kč,
pondělí 16:30-18:00 (14.9.-14.12.) Kurzy afrotance doprovázené dvěma bubeníky. Vhodné pro muže i ženy jakéhokoli věku i taneční pokročilosti. Jednotlivé lekce na sebe navazují, tedy si je nelze platit jednotlivě. Kurz se platí jako celek, v případě, že nebudete moci na některou lekci dorazit, není možné za sebe posílat náhradníky 🙂 Cena: 2 900 Kč (10 lekcí). Info platí pro oba kurzy. Místo: pondělí: Taneční studio Stolárna, Olomoucká.
Pravidelný kurz bubnování pro začátečníky i pokročilejší

Rytmohrátky pro nejmenší

22.10.Brno - centrum
Lekce pro nejmenší a jejich rodiče, kde s pomocí jednoduchých etnických nástrojů budeme dětem otevírat svět hudby. Určeno dětem od 0 do 5 let.
Lekce pro nejmenší a jejich rodiče, kde s pomocí jednoduchých etnických nástrojů budeme dětem otevírat svět hudby. Určeno dětem od 0 do 5 let.
Lekce bubnování a rytmiky pro děti i dospělé
Tři online lekce afrického tance za doprovodu živých bubnů. Naučíme se novou západoafrickou choreografii, propotíme trička, jako za starých dobrých časů, prodýcháme všechny plicní sklípky, přirozeným pohybem protáhneme všechny svaly....a taky si zazpíváme! Po přihlášení (a zaplacení) dostanete den předem odkaz na zoom, kde bude lekce probíhat. Lekce budu nahrávat a budete je mít k dispozici vždy celý týden. Lekce na sebe budou navazovat. Cena za všechny 3 lekce je 500 Kč.
plakát

Dostaň se do rytmu

29.3. - 7.4.ONLINE
Online kurzy hry na djembe,body percussion, hry na šamasnký buben a shakery.

Kurz bubnování

12.4.Vyškov
Kurz bubnování pro začátečníky a mírně pokročilé.
bubny pro všechny

Kurz bubnování

25.5.Brno, Lužánky
Kurz bubnování pro začátečníky i mírně pokročilé

Kora víkend

4.6. - 6.6.Olšany u Vyškova
Workshop hry na africkou harfu koru
bubny pro všechny

Kurz bubnování

7.6.Vyškov
denbaya

Africké léto

30.6. - 4.7.Kuřimská Nová Ves
Info brzy...
Pravidelný kurz bubnování v Brně

Křest CD Kora Journey

7.12.Skleněná louka, Brno
Koncert na africkou harfu

Africká zima

7.1. - 9.1.Olšany u Vyškova
Workshop bubnování, rytmu a melodií pro mírně a více pokročilé.
bubnujeme všichni
Série 3 setkání pro začátečníky a mírně pokročilé bubeníky. Bubnování na djembe, basové bubny, body percussion, boom whackers...

CO ŘÍKAJÍ TI, KTEŘÍ JIŽ DENBAYU ZAŽILI...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus. Nam libero quam, imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.

Petrakurz bubnování

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus. Nam libero quam, imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.

Honzabody percussion

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus. Nam libero quam, imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.

Janafiremní teambuilding

VIDEA Z NAŠICH AKCÍ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.

BODY PERCUSSION VYSTOUPENÍ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse

FIREMNÍ BUBNOVÁNÍ A TEAMBUILDING

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse

BUBNOVÁNÍ DO ŠKOLEK

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse

KDO JSME?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam ac dolor at leo feugiat convallis. Donec congue porttitor scelerisque. Donec leo ligula, porttitor non enim id, mattis tristique tellus. Donec congue porttitor scelerisque. Donec leo ligula, porttitor non enim id, mattis tristique tellus.